Luxusní peněženky Giudi

23.08.2017 09:40

Luxusní dámské i pánské italské peněženky Giudi  – odraz vaší osobnosti

 

Nevhodně zvolená peněženka může pokazit dojem i z toho nejelegantnějšího outfitu. Nestyďte se u stolu v restauraci za obyčejnou peněženku, která už má to nejlepší za sebou. Vyměňte ji za luxusní italskou peněženku Giudi z pravé kůže a udělejte z okamžiku placení ukázku svého dokonalého stylu.

 

Italské peněženky Giudi jsou raritou na českém trhu, jejichž kvalitu a nápaditost provedení mohou ocenit jak ženy, tak muži. Stačí se podívat na stránky internetového obchodu Quality Models a dýchne na vás značka luxusu. Muži, kteří jsou rádi ve společnosti za gentlemany, si zde mohou vybírat z vysoce elegantních kožených peněženek. Pánské peněženky Giudi přitahují pozornost především díky detailnímu propracování, ve kterém se odráží kvalitní italská práce. Tyto peněženky jsou navíc k dostání v celé řadě decentních i odvážnějších barevných provedeních. Široká je také nabídka tvarů a velikostí úložného místa v peněžence. Pokud s sebou nosíte celou řadu karet a dokladů, je třeba na to při výběru peněženky pamatovat. Všechny pánské peněženky Giudi vás potěší nejen svou kvalitou, praktičností a luxusním vzhledem, ale také příjemnou cenou.

 

Všechny tyto přednosti mohou ocenit i ženy, pro které má Quality Models také svou bohatou nabídku stylových dámských peněženek značky Giudi. Tyto italské dámské peněženky působí jako elegantní malá psaníčka, takže se skvěle hodí jako kvalitní a praktický doplněk kamkoliv do společnosti. Dámské peněženky Giudi potěší jak škálou jemných i temperamentnějších odstínů, tak i příjemnou cenou. Vybírat si můžete  z peněženek, které sází na krásu spočívající v jednoduchosti, najdete zde ale také dámské peněženky, jež na sebe rázem strhnou pozornost. K takovým patří působivé dámské peněženky Giudi s módním designem hadinky, které jsou doplněny o zlatý nápis z kovu, odepínatelné poutko a celou řadu praktických přihrádek.

 

Ať už si, dámy a pánové, vyberete jakoukoliv peněženku z nabídky Quality Models, dáte vyniknout značce, v níž se snoubí kvalita s elegancí i rozumnou cenou. V nabídce si k ní můžete vybrat třeba i kvalitní kožený pásek, kabelku nebo aktovku. Slaďte svůj outfit k dokonalosti s Quality Models, jediném obchodu svého druhu v České republice.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

QualityModels

Travná 1293
Praha 9
19800

731 984 648